Народження ініціативи

2 грудня 2018 року стартувала ініціатива зі створення Лібертаріанської партії України. Запрошую всіх небайдужих людей, які поділяють лібертаріанські ідеї, заявлені цінності та готові об’єднатися навколо запропонованої платформи долучатися до ініціативної групи.

Однодумці, єднаймося, бо якщо ми не змінимо Україну на краще, то хто ще це зробить?

Відповідно до законодавства, в Україні дозволена діяльність лише зареєстрованих політичних партій. Тому наша перша ціль — реєстрація партії. Для цього необхідно:

  1. Мати принаймні 100 осіб в ініціативній групі. Якщо вам близькі наші цінності, принципи й ідеї, приєднуйтесь до нас!
  2. Зібрати 10 тис. підписів у 2/3 районів 2/3 областей України. Це велика справа, і нам вкрай необхідна допомога! Особам, які дають підписи, не потрібно долучатися до партії, підтримувати або голосувати за неї. Це лише ваша підтримка політичного різноманіття в Україні. Ваш підпис за нас — це вклад у розбудову громадянського суспільства! Залиште свій контакт, якщо ми можемо розраховувати на ваш підпис.
  3. Коли ми будемо наближатися до фінішної прямої, над потрібно буде зібрати кошти на державну реєстрацію партії, а це 140 прожиткових мінімумів (246.7 тис. грн.) та накладні витрати, та проведення установчих зборів. Тому нам також буде дуже потрібна фінансова допомога.

Паралельно наша група буде готувати проекти організаційних і програмних документів, заяв, нормативно-правових актів, і ви теж можете долучитися до цієї діяльності!