Ми – прибічники лібертаріанських ідей

 • Індивідуальна свобода вища за спільне благо
 • Інтереси громадян віщі за інтереси держави
 • Держава – це сервісна організація, межі компетенції якої мають обмежуватись лише необхідним мінімумом функцій
 • Держава має перерозподіляти через свій бюджет якомога меншу частку ВВП
 • Контроль, бар’єри, регулювання з боку держави мають бути мінімізовані

Ми – не кишенькова партія та не політпроект

Ми не продаємося та не придбаваємося. Ми – не кишенькова партія якогось олігарха та не відстоюємо жодні особисті інтереси. Ми відкриті до пожертв і спонсорської допомоги, але лише задля просування та популяризації наших ідей. Ми не змінюємо нашу платформу чи наші погляди, так само як і не підтримуємо нічого, що суперечить ним, за гроші. Репутація для нас важливіша за миттєву політичну вигоду.

Ми співпрацюємо на підґрунті цінностей та ідей

Ми відкриті до співробітництва з усіма політичними силами, громадськими організаціями, групами й окремими людьми, цінності яких не суперечать нашим. Ми готові співпрацювати по будь-яких напрямах, що відповідають нашій платформі, але не будемо підтримувати – навіть задля пошуку компромісу – нічого з того, що суперечить нашим поглядам.

Ми дотримуємось етичного кодексу

Кожен член нашої партії зобов’язаний завжди дотримуватись Кодексу етики. Лише неухильне дотримання тих норм поведінки, які записані у ньому, може сформувати довіру та зробити нас надійним і передбачуваним партнером.

Ми за меритократію, а не демократію

Призначення партійних лідерів і формування виборчих списків будуть здійснюватися у першу чергу на підставі досягнень кандидатів у навчання, наявності визнаних у світі сертифікацій, досвіту роботи у міжнаціональних корпораціях. Результати голосування будуть відігравати допоміжну роль у тому випадку, коли досягнення кандидатів є порівнянними.

Порядок формування виборчих списків за мерітократичним принципом

Кодекс етики

Кожен член або співробітник Партії має у політичній діяльності, а співробітники також у професійній діяльності та під час виконання службових обов’язків:

 1. Поводитися чесно і порядно, докладати всіх можливих зусиль для виконання своїх обіцянок, не говорити свідомої неправди.
 2. Ставити чесність і порядність вище вигоди для себе, пов’язаних осіб або партії.
 3. Говорити прямо і відкрито про всі актуальні політичні питання, не ухилятися від відповідей на незручні питання, не боятися визнавати свої помилки.
 4. Діяти в межах отриманого мандата і відповідно до тієї редакції політичної платформи (програми) партії, під яку мандат був отриманий.
 5. Давати звіт тим, від кого отримано мандат, щодо своїх дій, результатів та невдач у його реалізації, розкривати існуючі та потенційні конфлікти інтересів.
 6. Поважати права і свободи інших осіб, а також норми міжнародного права.
 7. Утримуватися від співпраці з особами, норми поведінки яких суперечать Кодексу.