Бачення

Ми бачимо Лібертаріанську партію України впливовою політичною силою, яка спирається на середній клас, має вирішальний вплив на парламент і формує уряд, просуває нашу країну шляхом свободи та є прикладом для лібертаріанських партій в усьому світі.

Місія

Наша місія – перетворити Україну на одну з найбільш вільних країн світу, в якій люди користуються всіма правами і свободами, несуть повну відповідальність за свої дії та своє життя, а держава є невеличкою та ефективною організацією, сфера компетенції якої жорстко обмежена обороною, безпекою, правосуддям та базовою інфраструктурою.

Цінності

Свобода є найвищою цінністю нашої партії. Свобода – це невід’ємне право кожного самому вирішувати свою долю, розпоряджатися власним життям, здоров’ям та майном, діяти та висловлювати свою думку. Але свобода будь-якої людини не має утискати свободу інших. Свобода також передбачає відповідальність за своє життя та усвідомлення наслідків своїх дій.

Чесність є цінністю, щодо якої не може бути компромісів. Чесність – це не казати свідомої неправди, не викривлювати інформацію, не вести подвійну гру, відповідати за свої слова та виконувати свої обіцянки. Вона також передбачає відповідність майна та витрат легально отриманим доходам. Чесність виключає маніпулювання, провокації та інтриги. Ми цінуємо свою репутацію та не будемо йти на співробітництво з тими, чия чесність викликає сумнів.

Прогрес, який ми розуміємо як включення України у контекст сучасного світу XXI століття. Ми відкидаємо застарілі уявлення про “окремний шлях”, традиційні цінності, шароварщину, містечковість та провінційність. Ідеї націй, національної свідомості та національних держав лишилися у XIX столітті. Ми за глобальний відкритий світ, відсутність бар’єрів, швидке запозичення ідей і технологій у світових лідерів. Ми більше цінуємо тих, хто отримав освіту у провідних навчальних закладах світу та досвід роботи у великих міжнародних компаніях.