Хто ми?

Ми — ініціативна група зі створення Лібертаріанської партії України. Наразі у нашій країні не існує партій, які б ґрунтувались на лібертаріанських засадах, тому 2 грудня 2018 року ми започаткували цю групу для підготовки заснування такої політичної сили.

Бачення, місія, цінності

Наші принципи і Кодекс етики

Проект статуту

Що таке лібертаріанські засади?

Лібертаріанська ідеологія базується на пріоритеті індивідуального над колективним, громадянина над державою, свободі кожного жити, творити, думати на свій розсуд, якщо це не обмежує свободу інших. З цього випливає, що держава має бути мінімальною за обсягом та функціями, з мінімальним втручанням в економіку та соціальну сферу, з якомога меншим регулюванням, контролем і перерозподілом суспільного продукту.

Більш детально про наші погляди та програмні засади дивиться у розділі Платформа.

Як ми плануємо діяти?

Відповідно до законодавства, в Україні дозволена діяльність лише зареєстрованих політичних партій. Тому наша перша ціль — реєстрація партії. Для цього необхідно:

  1. Мати принаймні 100 осіб в ініціативній групі. Якщо вам близькі наші цінності, принципи й ідеї, приєднуйтесь до нас!
  2. Зібрати 10 тис. підписів у 2/3 районів 2/3 областей України. Це велика справа, і нам вкрай необхідна допомога! Особам, які дають підписи, не потрібно долучатися до партії, підтримувати або голосувати за неї. Це лише ваша підтримка політичного різноманіття в Україні. Ваш підпис за нас — це вклад у розбудову громадянського суспільства! Залиште свій контакт, якщо ми можемо розраховувати на ваш підпис.
  3. Коли ми будемо наближатися до фінішної прямої, над потрібно буде зібрати кошти на державну реєстрацію партії, а це 140 прожиткових мінімумів (246.7 тис. грн.) та накладні витрати, та проведення установчих зборів. Тому нам також буде дуже потрібна фінансова допомога.

Паралельно наша група буде готувати проекти організаційних і програмних документів, заяв, нормативно-правових актів, і ви теж можете долучитися до цієї діяльності!